22.08.2023

Магазин женской одежды ЮБКИ

Що таке ортопедичний диван і які його особливості

Для багатьох людей диван – це місце, де можна доволі комфортно сидіти і не дуже зручно спати. Однак сучасні моделі подекуди навіть зручніше матраців на ліжках. Тому сьогодні відшукати ортопедичний диван цілком реально. Однак варто знати, на які параметри звертати увагу, щоб навіть в інтернет-магазині підібрати комфортні м’які меблі, які подарують максимально зручний сон.


ортопедичний диван

Ортопедичний диван: правда чи міф

Для початку занурюємось в поняття. Ортопедія – це розділ медицини, котрий вивчає профілактику, діагностику і лікування порушень кістково-м’язової системи, що стали наслідками травм чи захворювань. Тобто це можуть бути вроджені чи набуті патології. Ортопедичне спальне місце – це те, яке використовується на постійній основі без ризику пошкодження кістково-м'язової системи та прояви захворювань опорно-рухового апарату.

Якщо ви хочете придбати ортопедичний диван для сну, то варто зазирнути в цей магазин: https://amebli.com.ua/detskie-divany/. В ньому представлений широкий асортимент моделей, які задовольнять ваші потреби.


Ортопедичний диван, як спальне місце

Використання ортопедичного дивану як спального місця на постійній основі – це ваш шанс уникнути ризику пошкоджень кістково-м’язової системи і при цьому комфортно облаштувати невелику спальню. Коли обираєте подібну модель важливо врахувати наступні параметри:

  • в міру жорстке сидіння. Найкращий варіант наповнювача – це пінополіуретан високої щільності або ж пружинний блок. Важливо, щоб внутрішні елементи останнього мали не менше 5 витків;
  • рівне, пряме спальне місце без переходів висоти чи зміни жорсткості. Оптимальний механізм трансформації: єврокнижка, дельфін, з викачуванням;
  • вентиляцію спального місця.

Далі варто обрати розмір. Визначати його правильні габарити варто виходячи з кількості користувачів та вільного простору в кімнаті. Якщо спати потрібно 2 людям, то ширина менше ніж 140 см не підійде, а краще 160 см.


ортопедичний диван

Зважайте на механізм трансформації. Оскільки ортопедичний диван розглядається як модель для щоденного сну, беріть таке розкладання, яке матиме мінімум елементів, що можуть зламатись. Справа в тому, що чим більше таких компонентів, тим вище ризик, що з часом виникнуть проблеми з трансформацією. Рекомендується спробувати доступні варіації або як мінімум, переглянути, як вони працюють.

При підборі ортопедичних меблів, зважайте на параметр допустимого навантаження на одне спальне місце. Орієнтуватись потрібно за вагою важчого користувача.